Przejdź do treści

Decyzja o ponownym otwarciu obiektu

    Drodzy Państwo, Strzelcy sportowi, kolekcjonerzy, posiadacze broni czarnoprochowej i wszyscy miłośnicy sportu strzeleckiego! Mamy dla Was wiadomość, na którą jak wierzymy, czekaliście razem z nami przez ostatnie tygodnie.

    Samorządowe Kolegium Odwoławcze przychyliło się do naszego odwołania od decyzji Wójta Gminy Łączna i w całości odrzuciło jego decyzję o zamknięciu naszego obiektu, uważając ją za bezzasadną. Jest to dla nas ogromna radość, ponieważ nasze wspólne marzenia, nasze i Wasze o miejscu, które będzie przyjazne dla strzelectwa sportowego w naszym województwie możemy zacząć wdrażać w życie. Dziękujemy Wam za całą masę wiadomości email, na FB, za telefony i słowa wsparcia jakie do nas kierowaliście przez ostatni czas wszelkimi możliwymi kanałami!

    Poniżej zamieszczamy treść decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego na mocy której, możemy znowu działać! Już niedługo na naszej stronie internetowej uruchomiony zostanie nowy system rezerwacji online, aktualny cennik oraz więcej informacji na temat godzin i zasad otwarcia.

    Decyzja SKO – plik PDF