Przejdź do treści

Dzień otwarty na Strzelnicy w Łącznej

    Serdecznie zapraszamy 11.06.2023 roku, wszystkich tych którzy do tej pory nie mieli kontaktu ze strzelectwem a zawsze marzyli o tym by spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

    Dzień otwarty to niepowtarzalna szansa by za symboliczną opłatą oddać swoje pierwsze strzały w życiu, poczuć broń w rękach, zdobyć pierwsze szlify strzeleckie.

    W tym dniu dowiesz się również jak zdobyć swoje pozwolenie na broń, na stanowiskach informacyjnych będą czuwali nasi klubowicze, którzy z pasją opowiedzą wam o wszelkich aspektach prawnych jakie występują na ścieżce do zdobycia pozwolenia, podzielą się z wami również swoimi doświadczeniami praktycznymi, wyjaśnią wszelkie nieścisłości, odpowiedzą na każde pytanie.

    Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego pakietu dla osób początkujących. W cenie 20zł osoba strzelająca otrzymuje łącznie 10 strzałów, 5 z broni bocznego zapłonu (Karabin) oraz 5 z broni centralnego zapłonu (pistolet), opiekę instruktora strzelectwa oraz ochronne ubezpieczeniową.

    WAŻNE! Wejście na teren strzelnicy dobywa się tylko i wyłącznie dla osób, które nie są pod wpływem alkoholu. Minimalny wiek osoby strzelającej to 10 lat. Wejście na terenie obiektu jest dla osób z ważnym dokumentem tożsamości.