Przejdź do treści

Dzień otwarty na strzelnicy

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem strzeleckim, bezpiecznym posługiwaniem się bronią oraz ogólnie pojętym tematem strzelectwa na dzień otwarty na strzelnicy w Łącznej (Zalezianka).

  Podczas dnia otwartego, każda osoba, będzie mogła skorzystać ze specjalnie przygotowanego pakietu, w którym w cenie wstępu na teren strzelnicy – 10zł, otrzyma podstawowe przeszkolenie z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią palną oraz 10 strzałów z broni w kalibrze 9mm i 10 strzałów z broni w kalibrze .22lr.

  Dodatkowo dzieci, powyżej 7-go roku życia będące pod opieką prawnego opiekuna będą mogły całkowicie bezpłatnie oddać 10 strzałów z broni w kalibrze .22lr.Nad bezpieczeństwem wszystkich będą czuwali nasi prowadzący strzelenia, instruktorzy oraz strzelcy sportowi z wieloletnim doświadczeniem.

  Podczas dnia otwartego będzie też można porozmawiać z członkami naszego klubu, poznać zasady panujące w sporcie strzeleckim, poznać ofertę Strzeleckiego Klubu Sportowego PATRIA, obejrzeć prezentacje różnych modeli broni a także skorzystać z Grilla.

  Dla młodszych dzieci (od 5-go roku życia) będzie przygotowane, całkowicie za darmo stanowisko z replikami ASG.

  Wydarzenie na FB:
  https://www.facebook.com/events/157232953004603/