Przejdź do treści

Mieszkańcy miejscowości Występa i okolic

    Zarząd strzelnicy pragnie kategorycznie potępić działania jakie w ostaniach czasach zostały skierowane w naszą organizację. Chodzi m.in. o rzekomy ”postrzał” samochodu stojącego w okolicach kościoła na Występie. Zdarzenie to zdumiało nas a jednocześnie zmusiło nas do podjęcia czynności prawnych wobec sprawcy/sprawców tego incydentu. W naszym odczuciu jest to kolejna prowokacja mająca na celu wzbudzić w mieszkańcach okolicznych wiosek strach i sprzeciw wobec naszego projektu. Osoba lub osoby dokonujące tych prowokacji posuwają się do coraz bardziej perfidnych zagrywek a ich celem jak wspomnieliśmy wyżej jest zdyskredytowanie nas w oczach opinii publicznej. Z racji toczącego się śledztwa nie będziemy ujawniali dodatkowych informacji nt. tego występku, pragniemy jednak poinformować że miarka się przebrała i sprawa została zgłoszona przez nas do najwyższych organów ścigania. Mamy nadzieję że ów niebezpieczny osobnik szybko zostanie schwytany i osądzony.

    Chcieliśmy zaznaczyć że nie jest to pierwsze tego typu zachowanie z którym mieliśmy do czynienia i o które zostaliśmy niesprawiedliwie oskarżeni, chodzi również o tzw. nocne strzelanie w sprawie którego interweniowali funkcjonariusze Policji. Pragniemy zakomunikować że nigdy nic takiego miejsca nie miało, były to jedynie jak na powyższym przykładzie, działania mające wywołać dany efekt. Na potwierdzenie powyższych słów zamieszczamy zdjęcia przedstawiające ostrzelanie bramy wjazdowej przez nieznanego sprawcę, prawdopodobnie z broni czarnoprochowej.

    Wydarzenie to miało miejsce nocą, jednak nie zmienia to faktu że jest to działanie skrajnie niebezpieczne i nie ma nic wspólnego z prawdziwym strzelectwem. O sprawie tej tak jak i powyższej, zawiadomione zostały organy ścigania. Wszystkich tych którzy mają jakiekolwiek informację dotyczące tych wydarzeń prosimy o pomoc. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do zakładki FAQ.