Przejdź do treści

Nowy rok – 2023

  Pierwsze strzelanie w 2023r za nami. Jak dobrze wiecie rok 2022 był dla nas bardzo ciężkim okresem, nasza strzelnica została zamknięta pod oskarżeniem stwarzania zagrożenia. Jak się później okazało nikt niczego nam nigdy nie udowodnił pomimo że oskarżenia były formułowane w trybie oznajmiającym a nie przypuszczającym. Ciekawe, nieprawdaż? W każdym razie na tą chwilę prowokacje, których celem jest zamknięcie strzelnicy, przestały mieć miejsce.

  Dlatego też chcemy pójść krok naprzód, rozwijać się dla was i wszystkich ludzi nie zatwardziałego umysłu. W roku 2023 planujemy w dalszym ciągu rozwijać nasz obiekt, nie będziemy owijali w bawełnę, inwestycje w rozwiązania dźwiękochłonne będą działaniami o największym priorytecie. Nie chcemy być problemem, chcemy iść na przód, robić swoje. Dźwięk to jedno ale strzelnica jest po to by strzelać dlatego chcemy wam zaoferować wam nowe atrakcje na naszym obiekcie.

  W 2023 chcemy organizować regularną amatorską ligę 22lr, zarówno pistolet jak i karabin, ze wstępnych planów mają być to spotkania cykliczne z końcową klasyfikacją i ekskluzywnymi nagrodami. Szczegóły wkrótce.

  Planujemy również uruchomić na tygodniu dzień lub dwa bez ograniczeń kalibrowych, termin startu będzie uzależniony od wprowadzenia ulepszeń ograniczających hałas. W planach mamy również uruchomienie oferty dla pasjonatów strzelania do rzutek. To i jeszcze wiele innych udogodnień, usprawnień – już w tym roku.

  Kolejną z nowości w zaczynającym się roku jest nowopowstała sekcja dynamiczna, która cieszy się rosnącym coraz bardziej zainteresowaniem.

  Na tą chwilę zapraszamy was do regularnych sobotnich strzelań, zarówno osoby które mają własną broń jak i tych którzy jej nie mają i chcą się nauczyć strzelać. Zapraszamy również do członkostwa w naszym klubie dzięki któremu można samemu zdobyć pozwolenie na broń. Dziękujemy za zaufanie i życzymy w 2023 roku wam jaki i sobie aby dobre duchy chroniły was przed złymi ludźmi.