Przejdź do treści

Prace wygłuszające

  Drodzy strzelcy!

  Ostatnie tygodnie działania naszej strzelnicy pokazały jak dużym zainteresowaniem cieszy się nasz obiekt.

  Podczas ogólnodostępnych strzelań momentami frekwencja obłożenia stanowisk dochodzi do 100% naszych możliwości. Ogromnie nas cieszy, że coraz większa liczba strzelców chce korzystać z naszej strzelnicy. Są wśród Was oczywiście strzelcy sportowi, funkcjonariusze służb, myśliwi, kolekcjonerzy, strzelcy czarnoprochowi oraz coraz więcej osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki w kontakcie z bronią, pod okiem naszych instruktorów. Jeszcze bardziej cieszy nas, że coraz więcej osób, które chcą spróbować sportu strzeleckiego to mieszkańcy okolicznych miejscowości, przylegających bezpośrednio do naszego obiektu – to w Was pokładamy wielkie nadzieje na rozwój naszego obiektu!

  Jak wielu z Was zauważa zmieniamy się, ciągle coś udoskonalanym i modernizujemy, jak np. ostatnio budowa wiat z zadaszeniem, podniesienie kulochwytu, montaż dodatkowych przesłon akustycznych w wiatach czy wprowadzenie systemu rezerwacji stanowisk strzeleckich online. Bardzo Wam dziękujemy za wiele słów wsparcia oraz chęci pomocy jaką nam oferujecie – to daje nam siłę i motywacje do działania!

  Chcemy się rozwijać i chcemy też wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, dlatego musimy na krótki czas wstrzymać rezerwację stanowisk online, dlatego przez pewien czas nie będziemy oferować strzelania w godzinach ogólnodostępnych. Absolutnie nie mamy zamiaru zamykać naszego obiektu, chcemy go w ciągu najbliższych kilku tygodni jeszcze bardziej zmodernizować. Nasze prace będą polegały głównie na wyciszeniu całego obiektu poprzez montaż paneli dźwiękochłonnych oraz instalacji dodatkowych przechwytywaczy i przesłon. Mamy nadzieję, że prace te potrwają najpóźniej 3-4 tygodnie i już za niedługo otworzymy ponownie możliwość rezerwacji stanowisk online, w jeszcze szerszym niż do tej pory zakresie.

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam, strzelcom, za to, że wybieracie naszą strzelnice, za niepowtarzalną atmosferę, którą wspólnie tworzymy!

  Do zobaczenia niebawem, na Strzelnicy w Łącznej!