Przejdź do treści

Spotkanie dla zainteresowanych uzyskaniem pozwolenia na broń palną do celów kolekcjonerskich

    W dniu 18 czerwca (sobota) 2022 roku, o godz. 15:00 zapraszamy na naszą strzelnicę, wszystkich zainteresowanych uzyskaniem pozwolenia na broń palną do celów kolekcjonerskich oraz wstąpieniem do naszego klubu. Na spotkaniu przybliżmy Wam zasady jakie obowiązują przy uzyskiwaniu pozwolenia, przedstawimy proponowany kalendarz kursu przygotowującego oraz odpowiemy na wszelkie Wasze pytanie dotyczące posiadania broni.

    Pod koniec spotkania, osoby zdecydowane na rozpoczęcie drogi starania się o własne pozwolenie na broń, otrzymają deklarację członkowskie do naszego klubu. Udział w spotkaniu jest oczywiście bezpłatny. Spotkanie jest dedykowane osobom, które nie posiadają własnej broni i chcą rozpocząć procedurę jej uzyskiwania.